| Ngaran Produk | Kabel Pemanas Pipa Solokan |
| Bahan | Karét silikon |
| Ukuran | 5*7mm |
| Panjang pemanasan | 0.5M-20M |
| Panjang kawat timah | 1000mm, atanapi khusus |
| Warna | bodas, kulawu, beureum, biru, jsb. |
| MOQ (Modal Usaha) | 100 lembar |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Pemanas pipa solokan |
| Sertifikasi | CE |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Catetan pikeun dianggo 1. Pemanas pipa solokanbisa dipanaskeun langsung dina cai atawa dina hawa. Tapi nalika anjeun mimiti manaskeun éta rada siga karét, mimitina rada saeutik, teras leungit. 2, anuKabel pemanas pipa solokansuhu sorangan tetep, teu butuh termostat, bisa langsung dipanaskeun, cai, hawa moal mangaruhan umur produk. Wates luhur suhuPemanas saluran pembuangansakitar 80℃, anu moal nyababkeun karusakan kana pipa. Upami suhu 80℃ luhur teuing, saklar suhu tiasa dianggo babarengan. | |
Kabel pemanas pipa solokannyaéta skéma insulasi pipa sareng anti-beku anu efektif, anu parantos seueur dianggo. Gradien suhu tinaPemanas solokanleutik, waktos stabilitas termalna panjang, sareng cocog pikeun panggunaan jangka panjang, sareng panas anu diperyogikeun (daya listrik) jauh langkung handap tibatan pemanasan listrik.
Pemanas saluran pembuanganMibanda kaunggulan efisiensi termal anu luhur, hemat énergi, desain anu saderhana, konstruksi sareng pamasangan anu merenah, teu aya polusi, umur panjang sareng saterasna. Prinsip kerjana nyaéta pikeun nyebarkeun jumlah panas anu tangtu ngaliwatan média pelacak panas, sareng nambihan leungitna pipa pelacak panas ngaliwatan pertukaran panas langsung atanapi teu langsung pikeun minuhan sarat kerja normal pemanasan, insulasi atanapi anti beku.
Bilah angin kipas bakal beku saatos chiller beroperasi sakedap, sareng éta kedah dicairkeun supados cai anu leleh tiasa dikaluarkeun tina gudang ngalangkungan pipa solokan. Cai sering beku di jero pipa solokan nalika prosés drainase sabab sabagianana aya di tempat panyimpenan tiis. Masang kawat pemanas dina pipa solokan sareng manaskeunana pikeun ngagampangkeun pelepasan cai anu lancar nalika ibunna leungit mangrupikeun dua cara pikeun nyegah masalah ieu.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













