| Ngaran Produk | Pemanas Defrost Pipa Solokan |
| Bahan | Karét silikon |
| Ukuran | 5*7mm |
| Panjang pemanasan | 0.5M-20M |
| Panjang kawat timah | 1000mm, atanapi khusus |
| Warna | bodas, kulawu, beureum, biru, jsb. |
| MOQ (Modal Usaha) | 100 lembar |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Pemanas pipa solokan |
| Sertifikasi | CE |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Thepemanas solokan cai pikeun defrostpanjangna urang gaduh 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, sareng saterasna. Kakuatan tiasa dijieun 40W/M atanapi 50 W/M; Panjang kawat timbal nyaéta 1000mm, ogé tiasa disaluyukeun salaku sarat. | |
Pemanas pipa solokan defrostdirancang pikeun dipasang di jero pipa pikeun ngocorkeun cai tina alat pendingin anu dicairkeun anu dipasang di kamar tiis. Éta ngan ukur beroperasi salami siklus dicairkeun.
Mangpaat tina hijipemanas saluran pembuanganngawengku efisiensi termal anu saé, konsumsi énergi anu handap, gampang konstruksi sareng pamasangan, kesederhanaan desain, kurangna polusi, umur layanan anu langkung lami, sareng seueur deui. Pikeun minuhan sarat operasi has pemanasan, insulasi, atanapi anti-beku, éta jalan ku cara nyebarkeun jumlah panas anu khusus ngalangkungan média pelacak panas sareng nambihan leungitna pipa pelacak panas ku pertukaran panas langsung atanapi teu langsung.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













