Parameter Produk
| Ngaran Produk | Pemanas Saluran Solokan pikeun Freezer Walk-in |
| Bahan | Karét silikon |
| Ukuran | 5*7mm |
| Panjang pemanasan | 0.5M-20M |
| Panjang kawat timah | 1000mm, atanapi khusus |
| Warna | bodas, kulawu, beureum, biru, jsb. |
| MOQ (Modal Usaha) | 100 lembar |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Pemanas pipa solokan |
| Sertifikasi | CE |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Daya stok Pemanas Saluran Pemanas pikeun Leumpang di Freezer nyaéta 40W / M, urang ogé tiasa ngadamel kakuatan sanés, sapertos 20W / M, 50W / M, jsb. Sareng panjangnapemanas pipa solokangaduh 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, jsb. Anu pangpanjangna tiasa didamel 20M. Pakétnapemanas saluran pembuangannyaéta hiji pemanas kalayan hiji kantong cangkok, kuantitas kantong khusus dina daptar langkung ti 500pcs pikeun unggal panjangna. | |
Konfigurasi Produk
Dina usum tiis, suhuna handap, sareng pipa cai gampang beku sareng pecah dina cuaca tiis, anu mawa gangguan sareng résiko kaamanan pikeun pangguna. Ku alatan éta, dina prosés pamasangan pipa suplai cai, pemanas saluran pembuangan kedah dianggo pikeun ngarengsekeun masalah ieu. Ayeuna, cara anu paling umum sareng efektif pikeun ngarengsekeun masalah pipa cai beku dina usum tiis nyaéta ngabungkus pemanas saluran pembuangan pikeun dicairkeun di luar pipa. Dina waktos anu sami, pemanas saluran pembuangan panyimpenan tiis ogé mangrupikeun alat khusus pikeun drainase panyimpenan tiis, anu diwangun ku kabel pemanasan, pangontrol suhu, sénsor suhu, jsb., anu tiasa manaskeun pipa nalika ngocorkeun, nyegah pipa beku, sareng ogé maénkeun peran dina insulasi.
Fitur Produk
1. Nyegah pipa tina beku
Dina usum tiis, pipa drainase panyimpenan tiis gampang beku, anu nyababkeun drainase anu goréng sareng bahkan pipa anu tersumbat. Panyaring pipa drainase tiasa manaskeun pipa nalika ngocorkeun cai, nyegah pipa beku sareng mastikeun drainase anu lancar.
2. Pangawét panas
Pemanas saluran pembuangan tiasa manaskeun pipa, maénkeun peran insulasi, nyegah pipa tina kaleuleuwihi tiis, sahingga ngajaga pipa tina karusakan.
3. Hemat énergi
Pemanas saluran pembuangan tiasa manaskeun pipa, ngirangan padamelan pompa pembuangan, sahingga ngahémat énergi.
4. Manjangkeun umur layanan pipa
Pemanas saluran pipa solokan tiasa ngajaga pipa tetep haneut sareng anti beku, sahingga manjangkeun umur pipa.
Gambar Pabrik
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














