Parameter Produk
| Ngaran Produk | Pamanas Panto pikeun Kamar Tiis |
| Bahan Insulasi | Karét silikon |
| Diaméter kawat | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, jsb. |
| Panjang pemanasan | disaluyukeun |
| Panjang kawat timah | 1000mm, atanapi khusus |
| Warna | bodas, kulawu, beureum, biru, jsb. |
| MOQ (Modal Usaha) | 100 lembar |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | kawat pemanas cairkeun |
| Sertifikasi | CE |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Panjang, voltase, sareng daya Pemanas Panto kanggo Kamar Tiis tiasa disaluyukeun sakumaha anu diperyogikeun. Diaméter kawatna tiasa dipilih 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, sareng 4.0mm. Beungeut kawatna tiasa dijalin tina kaca firber, aluminium atanapi baja tahan karat. Thepemanas kawat defrostBagian pemanasan nganggo konektor kawat timah tiasa di segel nganggo sirah karét atanapi tabung anu tiasa disusutkeun témbok ganda, anjeun tiasa milih numutkeun kabutuhan panggunaan anjeun nyalira. | |
Konfigurasi Produk
Pamanas panto pikeun rohangan tiis nyaéta alat pemanas kawat tunggal, biasana dianggo dina sababaraha kulkas leutik atanapi kulkas rumah tangga sareng adegan sanésna. Pamanas pigura panto biasana kawat tambaga ipis anu dipanaskeun ku listrik pikeun ningkatkeun suhu hawa di sakurilingna, sahingga ngaleungitkeun ibun dina kulkas.
Pamanas panto pikeun rohangan tiis ngagunakeun prinsip pemanasan radiatif, nyaéta, ngaliwatan kawat panas listrik pikeun nyebarkeun panas ka sakurilingna. Kaunggulanana nyaéta ukuranana alit, strukturna basajan, gampang dipasang sareng dirawat. Nanging, ruang lingkup tindakan pamanas panto pikeun rohangan tiis alit, ngan ukur tiasa diwatesan dina daérah khusus kulkas, laju pemanasanana laun, sareng ruang lingkup aplikasi relatif terbatas.
Fungsi Produk
Kawat pemanas dina pigura panto rohangan tiis henteu disuplai listrik sacara permanén. Hukum Joule, anu nyatakeun yén arus ngarobah énergi listrik jadi énergi termal, nyayogikeun dasar pikeun operasi pemanas kawat defrost. Pemanasan listrik nyaéta prosés dimana arus ngahasilkeun sareng mindahkeun jumlah panas anu khusus saatos ngaliwat konduktor.
Salaku konduktor logam, kawat pemanas panto anu ngaleutikan és sorangan bakal ngaleupaskeun panas nalika dicas, ngalemberehkeun retakan panto anu beku sareng ngajaga éta tina beku dugi ka maot. Pemanas panto pikeun kamar tiis bakal otomatis mareuman catu daya saatos dicas salami waktos anu tangtu. Pemanas panto pikeun kamar tiis kedah dicas deui pikeun dipanaskeun nalika suhu turun sabab bakal nahan panas salami sakedap.
Gambar Pabrik
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314










