Konfigurasi Produk
Tabung pemanas celup pikeun tangki cai umumna dibagi kana flensa ulir sareng flensa datar. Ukuran umum flensa ulir nyaéta 1 inci, 1,2 inci, 1,5 inci sareng 2 inci, sareng biasana dianggo pikeun pemanasan daya rendah, kalayan setélan daya biasana ti sababaraha kilowatt dugi ka puluhan kilowatt. Flensa datar sayogi dina ukuran ti DN10 dugi ka DN1200, sareng kakuatan anu béda-béda tiasa dirancang numutkeun sarat konsumén. Sacara umum, tabung pemanas celup flensa daya ageung nganggo flensa datar, kalayan kakuatan ti sababaraha kilowatt dugi ka ratusan kilowatt. Éta gaduh kakuatan permukaan anu luhur, nyaéta 2 dugi ka 4 kali beban permukaan pemanasan hawa.
Tabung pemanas rendam flensa tangki cai nyaéta alat pemanas listrik anu dianggo pikeun manaskeun cairan sapertos cai, minyak atanapi média sanésna. Biasana dipasang dina tangki cai atanapi tangki panyimpenan. Dipasang dina tangki cai ngalangkungan sambungan flensa, éta ngagaduhan efisiensi pemanasan anu luhur, pamasangan anu merenah sareng umur panjang.
Tabung pemanas rendam tangki cai biasana diwangun ku 3, 6, 9, 12, 15 atanapi langkung tabung pemanas bentuk U anu dilas kana flens datar ku las busur argon. Tabung pemanas ieu umumna dirancang salaku tabung pemanas listrik cair daya tinggi sareng seueur dianggo dina tangki cai, boiler listrik, pemanas bantu surya, tungku minyak transfer panas sareng skénario pemanasan cairan anu sanés.
Parameter Produk
| Ngaran Produk | Tabung Pemanas Immersion Listrik DN40 pikeun Tangki Cai |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Immersion |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disaluyukeun |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Pausahaan | pabrik/supplier/pabrik |
| Tabung pemanas immersion DN40 pikeun bahan tangki cai urang gaduh stainless steel 201 sareng stainless steel 304, ukuran flens gaduh DN40 sareng DN50, kakuatan sareng panjang tabung tiasa disaluyukeun salaku sarat. | |
Fitur Produk
Fitur Produk
Aplikasi Produk
*** Pemanas cai domestik: Dianggo pikeun manaskeun cai domestik.
*** Tangki cai industri: Dianggo pikeun manaskeun cai industri, minyak atanapi média cair anu sanés.
*** Peralatan kimia: dianggo pikeun manaskeun larutan asam sareng alkali atanapi cairan korosif.
*** Pangolahan kadaharan: Dianggo pikeun manaskeun cairan kelas kadaharan, sapertos susu, inuman, jsb.
Bengkel JINGWEI
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














