Parameter Produk
| Ngaran Produk | Élémen Pemanas Oven Diaméter 6.5MM |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan | 2.000V/mnt |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Oven |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Wangun | disaluyukeun |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| TheÉlémen Pemanas Oven Diaméter 6.5MMDianggo pikeun microwave, kompor, panggangan listrik. Wangun pemanas oven tiasa disaluyukeun sapertos gambar atanapi conto klien. Diaméter tabungna tiasa dipilih 6.5mm, 8.0mm atanapi 10.7mm. JINGWEI HEATER nyaéta pabrik tabung pemanasan profésional, tegangan sareng kakuatanelemen pemanas oventiasa disaluyukeun sakumaha anu diperyogikeun. Sareng tabung élémen pemanas oven tiasa dipanaskeun, warna tabungna bakal héjo poék saatos dipanaskeun. Kami gaduh seueur jinis modél terminal, upami anjeun peryogi nambihan terminal, anjeun kedah ngirimkeun nomer modél ka kami heula. | |
Konfigurasi Produk
Élémen pemanas oven kompor biasana ngagaduhan opat jinis: tabung pemanas stainless steel, tabung kuarsa, tabung halogen, sareng tabung pemanas cahaya infra red. Ayeuna urang ngahasilkeun tabung pemanas oven stainless steel, Éta nganggo kawat nikel-kromium kualitas luhur pikeun nyebarkeun panas sacara rata ka oven. Insulasi internal nganggo magnésium oksida kelas A anu luhur pikeun mastikeun transfer panas sareng résistansi insulasi anu pangsaéna. Élémen pemanas oven bakal dipanaskeun dina hawa teras ngarancang élémen pemanas oven kompor kalayan standar anu pangluhurna.
Fitur Produk
1. MOQ Rendah: Éta tiasa nyumponan bisnis promosi anjeun kalayan saé pisan.
2. OEM Ditampi: Kami tiasa ngahasilkeun desain naon waé salami anjeun masihan kami gambarna.
3. Palayanan anu Saé: Kami nganggap klien salaku réréncangan.
4. Kualitas Saé: Kami gaduh sistem kontrol kualitas anu ketat. Réputasi anu saé di pasar asing.
5. Pangiriman Gancang & Murah: Kami gaduh diskon ageung ti forwarder (Kontrak Panjang).
Élémen pemanasan oven kompor ngagaduhan 6 tabung sareng 4 tabung, tapi 4 tabung henteu ngagaduhan tabung luhur sareng handap, sareng 6 tabung ngagaduhan tabung luhur sareng handap pikeun manaskeun. Dibandingkeun sareng oven 4 tabung, distribusi suhu oven 6 tabung langkung seragam, sareng kasalahan suhu sacara umum henteu ageung. Kadaharan anu kaluar relatif luhur, kapasitas oven relatif ageung, tapi hargana relatif luhur. Oven 4 tabung ngagaduhan kapasitas anu langkung alit, sareng suhu di jero kotak bakal langkung luhur, sareng kasalahan suhu bakal langkung ageung, anu henteu kondusif pikeun warna permukaan kadaharan. Tapi hargana langkung terjangkau.
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














