| Ngaran Produk | Élémen Panggang DG47-00038B pikeun Pemanas Tubular Oven Samsung |
| Nomer bagian | DG47-00038B |
| Diaméter tabung | 6.5mm |
| Voltaseu | 115V |
| Wangun | Wangun M |
| Modél terminal | 6.3mm |
| Ukuran | disaluyukeun sapertos conto aslina |
| MOQ (Modal Usaha) | 100 lembar |
| Harga unit EXW | USD4.5 per potongan kanggo 100pcs, jumlah ageung hargana bakal langkung mirah |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong 35pcs hiji karton (ukuran karton: 63 * 54 * 31cm) |
| Bahan | baja tahan karat 304 |
| Warna tabung | héjo poék |
| 1. Pemanas tubular oven dianggo pikeun Samsung bake, sareng nomer bagian élémen bake nyaéta DG47-00038B, diaméter tabungna 6.5mm sareng bentuk pemanasna nyaéta M. 2. Ukuran tabung pemanas oven disaluyukeun sapertos sampel aslina, sareng tabungna dipanaskeun, janten warna tabungna bakal héjo poék. 3. Pipa pemanas listrik kami nganggo stainless steel 304, kami ogé gaduh stainless steel 321 sareng kualitas pangsaéna anu sanésna. Ukuran élémen pemanas tiasa disaluyukeun numutkeun sarat konsumén. | |
Élémen pemanas listrik stainless steel 304 ieu tiasa manaskeun hawa, kapang logam, sareng rupa-rupa cairan. Tabung pemanas oven listrik ngagaduhan cangkang stainless steel 304, dua segel silikon atanapi keramik dina tungtungna, sareng distribusi aksial sentral kawat paduan éléktrotermal spiral (nikel kromium, paduan kromium beusi). Rongga dieusi ku insulasi anu saé sareng konduktivitas termal magnésium oksida. Tabung stainless steel anu mulus sareng tahan suhu luhur ngagaduhan distribusi kawat anoda suhu luhur anu rata, sareng rohangan kosong dieusi ku bubuk magnésium oksida kristalin, anu ngagaduhan kualitas insulasi sareng konduktivitas termal anu saé. Konstruksi ieu dipanaskeun sacara seragam, ngagaduhan efisiensi termal anu luhur, sareng canggih. Bubuk MgO kristalin ngamungkinkeun panas anu dihasilkeun ku kawat anoda suhu luhur nyebar ka permukaan tabung logam. Teras dipindahkeun ka hawa atanapi bagian anu dipanaskeun pikeun minuhan tujuan pemanasan.
1. Dianggo pikeun ngagaringkeun kai, kertas, percetakan sareng pewarnaan, cet, jsb., nganggo tabung pemanas sirip.
2. Tungku listrik suhu handap sapertos tungku listrik industri kalayan sirkulasi hawa, oven listrik, jsb.
3. Dina industri pangan, ngadamel rupa-rupa roti, biskuit, sareng kue-kue.
4. Rupa-rupa alat pemanas listrik rumah tangga dina kahirupan sapopoe, sapertos kompor listrik, oven listrik, rice cooker, katél penggorengan listrik, wajan listrik, pemanas cai, setrika listrik sareng produk sanésna.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.














