Parameter Produk
| Ngaran Produk | Bagian Pencairan Pabrik Kawat Pemanas Jalinan GL |
| Bahan Insulasi | Karét silikon |
| Diaméter kawat | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, jsb. |
| Panjang pemanasan | disaluyukeun |
| Panjang kawat timah | 1000mm, atanapi khusus |
| Warna | bodas, beureum, konéng, jsb. |
| MOQ (Modal Usaha) | 100 lembar |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | kawat pemanas cairkeun |
| Sertifikasi | CE |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Pemanas JINGWEI nyaétapabrik kawat pemanasan kepang, diaméter kawat produk gambar nyaéta 3.0mm nganggo anyaman fiberglass, panjang sareng kakuatan pemanas kawat tiasa disaluyukeun numutkeun sarat klien, panjang kawat timah nyaéta 1000mm. Diaméter kawat tiasa dipilih 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, sareng 4.0mm. Beungeut kawat ogé tiasa dijalin tina aluminium atanapi baja tahan karat. Thepemanas kawat defrostBagian pemanasan nganggo konektor kawat timah tiasa di segel nganggo sirah karét atanapi tabung anu tiasa disusutkeun témbok ganda, anjeun tiasa milih numutkeun kabutuhan panggunaan anjeun nyalira. | |
Konfigurasi Produk
Kawat pemanasan anu dijalindumasar kana kawat pemanasan karét silikon asli pikeun nambihan lapisan kepang serat gelas, lapisan kepang aluminium sareng lapisan kepang stainless steel, suhu seragam, efisiensi termal anu luhur, utamina ku kawat pemanasan paduan sareng lawon sealing ujung suhu luhur karét silikon. Kawat pemanasan silikon ngagaduhan ciri kecepatan pemanasan anu gancang, suhu seragam, efisiensi termal anu luhur sareng kateguhan anu saé. Kawat serat gelas dibungkus ku kawat paduan résistansi atanapi kawat paduan résistansi tunggal (sababaraha) salaku kawat inti, sareng lapisan luar dilapis ku lapisan ujung silikon / PVC tina kawat pemanasan. Kawat pemanasan silikon ngagaduhan résistansi panas anu saé. Éta tiasa dianggo salami lami dina suhu 150 ° C kalayan ampir teu aya parobahan kinerja. Éta tiasa dianggo terus-terusan salami 10.000 jam dina suhu 200 ℃. Pemanasan, pencampuran sareng insulasi pipa, tank, menara sareng tank pikeun peralatan industri dina ayana gas baseuh sareng non-ngabeledug tiasa dililit langsung dina permukaan bagian anu dipanaskeun.
Fitur Produk
1. Bahan kawat pemanas: Constantan, Constantan, seng bodas tambaga, nikel-kromium atanapi paduan tambaga-nikel;
2. Struktur kawat panas: kawat panas inti tunggal silikon, kawat panas multi-inti silikon, kawat panas spiral inti tunggal silikon;
.3. Prosés lilitan internal kawat panas: kawat pemanasan dililit dina serat gelas;
.4. Standar uji produk: standar anu aya hubunganana sareng UL758 pikeun kawat panas;
5. Tés lentur produk: langkung ti 5000 kali, teu aya anu teu normal (tés numutkeun standar tés UL, IEC);
6. Tés lilitan produk: langkung ti 25.000 kali, teu aya anu teu normal (tés numutkeun standar tés UL, IEC).
Gambar Pabrik
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














