| Ngaran Produk | Pemanas Cairan Tabung Pemanas Toko Tiis |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Beban Permukaan | ≤3.5W/cm2 |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb. |
| Wangun | lempeng, bentuk U, bentuk W, jsb. |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Cairkeun |
| Panjang tabung | 300-7500mm |
| Panjang kawat timah | 700-1000mm (disaluyukeun) |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Tipe terminal | Disaluyukeun |
| Thetabung pemanas defrost toko tiisBentukna tiasa didamel bentuk U, tabung lempeng ganda, panjang sareng kakuatan disaluyukeun salaku sarat klien. Diaméter tabung tiasa dipilih 6.5mm atanapi 8.0mm. Kakuatan tinatabung pemanas defrostbiasana 300-400W per méter, sareng bagian panyambung tabung pemanasan sareng jalur outlet disegel ku sirah karét tekanan panas, anu gaduh tahan cai anu langkung saé. | |
Pemanas defrost toko tiisnyaéta pemanas anu dianggo pikeun nyegah ibun sareng és, biasana dianggo dina kulkas, pembekuan, AC, freezer sareng widang sanésna.tabung pemanas defrostutamana diwangun ku pipa stainless steel, kawat pemanasan listrik sareng bubuk magnésium oksida anu dimodifikasi kristalin, anu tiasa gancang naékkeun suhu permukaan pikeun nyegah tetesan cai beku sareng formasi ibun. Panjang, bentuk sareng ukurananapemanas cairtiasa disaluyukeun numutkeun kabutuhan konsumén.pemanas kulkas pikeun ngaleutikan embun bekubisa dipanaskeun dina suhu anu luhur. Saatos dipanaskeun, permukaan tabung pemanas warnana héjo poék.
Spésifikasi tinatabung pemanas toko tiisutamana ditangtukeun ku diaméter tabung, panjang, tegangan, daya sareng parameter sanésna.
1. Diaméter tabung: 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, jsb.
2. Panjang: Numutkeun skénario aplikasi anu saleresna pikeun nangtukeun, bari mertimbangkeun jarak antara bagian sareng sarat pamasangan.
3. Tegangan: umumna 110V atanapi 220V.
4, kakuatan: numutkeun kabutuhan pikeun manaskeun daérah sareng parobahan suhu pikeun nangtukeun, umumna antara 300-400W / m.
Parameter di luhur tiasa disaluyukeun sareng diitung numutkeun aplikasi khusus pikeun minuhan kabutuhan widang anu béda.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













