Parameter Produk
| Ngaran Produk | Kabel Pemanas Freezer Pencairan |
| Bahan Insulasi | Karét silikon |
| Diaméter kawat | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, jsb. |
| Panjang pemanasan | disaluyukeun |
| Panjang kawat timah | 1000mm, atanapi khusus |
| Warna | bodas, kulawu, beureum, biru, jsb. |
| MOQ (Modal Usaha) | 100 lembar |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | kawat pemanas cairkeun |
| Sertifikasi | CE |
| Pakét | hiji pemanas nganggo hiji kantong |
| Cairan étapanjang kabel pemanasan freezer, tegangan sareng daya tiasa disaluyukeun sakumaha anu diperyogikeun. Diaméter kawat tiasa dipilih 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, sareng 4.0mm. Beungeut kawat tiasa dijalin tina firberglass, aluminium atanapi stainless steel. Thepemanas kawat defrostBagian pemanasan nganggo konektor kawat timah tiasa di segel nganggo sirah karét atanapi tabung anu tiasa disusutkeun témbok ganda, anjeun tiasa milih numutkeun kabutuhan panggunaan anjeun nyalira. | |
Konfigurasi Produk
Nalika kulkas keur hurung, kusabab suhu evaporator handap, uap cai dina hawa bakal ngembun dina beungeut evaporator pikeun ngabentuk ibun. Kana waktu, krim ieu bakal ngumpul sareng janten langkung kentel, mangaruhan kana efektivitas kulkas. Pikeun ngabéréskeun masalah ieu, kulkas sering dilengkepan sistem pencairan. Salaku bagian tina sistem pencairan,kabel pemanas freezer listriktiasa manaskeun sareng ngalemberehkeun ibun dina evaporator saatos listrik, supados ngahontal tujuan defrosting.
Fungsi Produk
Kawat pemanasan pigura panto panyimpenan tiishenteu diénergikeun jangka panjang. Prinsip kerja tinapemanas kawat defrostdumasar kana hukum Joule, nyaéta arus ngarobah énergi listrik jadi énergi panas. Pemanasan listrik hartina saatos arus ngaliwat konduktor, arus bakal ngahasilkeun jumlah panas anu tangtu sareng ditransfer ku konduktor.kawat pemanas panto anu ngaleyurkeun esÉta sorangan mangrupa konduktor logam, sarta bakal ngaluarkeun panas sanggeus dibéré énergi, sahingga nyadiakeun panas pikeun ngalemberehkeun retakan panto anu beku sarta nyegah retakan panto ti beku nepi ka paéh. Saatos kawat pemanas listrik dibéré énergi salami sababaraha waktos, éta bakal otomatis mareuman catu daya. Jalur pemanas bakal nahan panas salami sababaraha waktos, sarta saatos suhu turun, éta kedah dibéré énergi deui pikeun dipanaskeun.
Gambar Pabrik
Prosés Produksi
Layanan
Ngembangkeun
nampi spésifikasi produk, gambar, sareng gambar
Kutipan
manajer bakal méré eupan balik kana panalungtikan dina 1-2 jam sareng ngirim kutipan
Sampel
Sampel gratis bakal dikirim pikeun mariksa kualitas produk sateuacan produksi bluk
Produksi
mastikeun spésifikasi produk deui, teras atur produksi
Pesenan
Tempatkeun pesenan saatos anjeun mastikeun sampel
Tés
Tim QC kami bakal mariksa kualitas produk sateuacan dikirimkeun
Bungkusan
ngabungkus produk sakumaha anu diperyogikeun
Keur dimuat
Ngamuat produk siap pakai kana wadah klien
Narima
Nampi pesenan anjeun
Naha Milih Kami
•25 taun ékspor & 20 taun pangalaman manufaktur
•Pabrik ngawengku wewengkon sakitar 8000m²
•Dina taun 2021, sadaya jinis alat produksi canggih parantos digentos, kalebet mesin ngeusian bubuk, mesin ngaleutikan pipa, alat ngabengkokkeun pipa, jsb.,
•rata-rata kaluaran poean nyaéta sakitar 15000pcs
• Konsumén Koperasi anu béda
•Kustomisasi gumantung kana kabutuhan anjeun
Sertipikat
Produk nu Patali
Gambar Pabrik
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













