| Ngaran Produk | Pemanas Tubular Defrost |
| Résistansi Isolasi Kaayaan Kalembaban | ≥200MΩ |
| Saatos Uji Panas Lembab Résistansi Insulasi | ≥30MΩ |
| Kaayaan Kalembaban Arus Bocor | ≤0.1mA |
| Diaméter tabung | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm jsb. |
| Kakuatan | 300-400W per méter |
| Panjangna | Disaluyukeun |
| Tegangan tahan cai | 2.000V/mnt (suhu cai normal) |
| Résistansi insulasi dina cai | 750MOhm |
| Anggo | Élémen Pemanas Cairkeun |
| Bahan tabung | SS304, SS316 |
| Kelas panyalindungan | IP00 |
| Persetujuan | CE/CQC |
| Bentuk, ukuran, daya/tegangan sareng panjang kawat timah pemanas tubular defrost tiasa disaluyukeun salaku sarat konsumén, teu aya standar naon waé dina stok kami sareng kedah disaluyukeun nalika mesen. Tabung pemanas defrost nyaéta sakitar 300-400W per méter pikeun defrost, bentuk pemanas defrsot urang gaduh lempeng, bentuk U, tipe AA sareng bentuk khusus anu sanésna. | |
Suhu permukaan anu diidinan ku bahan pipa anu béda-béda henteu sami, sapertos baja tahan karat 304 450-500 derajat, baja tahan karat 321 700 derajat di handap, baja tahan karat 310S 900 derajat di handap; Bahan sareng kakuatan anu sami, suhu permukaan média anu béda henteu sami, cai anu ngagolak dina baja tahan karat 304, suhu permukaan tabung cai anu ngagolak sakitar 106 ° C, sareng suhu hawa pemanasan tiasa sakitar 450 ° C, suhu aluminium cor pemanasan disarankeun dianggo di handap 380 ° C, sareng suhu anu luhur aluminium bakal cacad sareng bahkan lebur; Dina bahan sareng média anu sami, tabung pemanasan listrik kalayan kakuatan anu luhur ngagaduhan kecepatan pemanasan anu gancang sareng suhu anu luhur.
Pangolahan tabung pemanasan defrost peryogi bahan-bahan sapertos pipa baja, pangisi, kawat pemanas listrik, batang timah, lem sealing, kawat suhu luhur sareng saterasna. Kami ngadamel kawat résistansi kana bentuk spiral numutkeun mesin lilitan kawat tunggal produksi pikeun mastikeun jarak lilitan anu seragam. Ngalas batang timah sareng kawat résistansi, teras eusian bubuk magnésium ku pangisi. Tabung dikomprés saatos ngeusian bubuk. Kami nganggo mesin penyusutan pipa pikeun ngomprés sareng ngabentuk, ngencengkeun kawat résistansi sareng bubuk magnésium oksida supados padet, mastikeun insulasi antara kawat pemanas listrik sareng hawa, sareng posisi tengah henteu nyimpang sareng némpél témbok pipa. Teras ngabengkokkeun kana bentuk anu dipikahoyong ku konsumén.
Sateuacan panalungtikan, punten kirimkeun spésifikasi di handap ieu:
1. Ngintunkeun gambar atanapi gambar asli ka kami;
2. Ukuran, daya sareng tegangan pemanas;
3. Sagala sarat husus pikeun pemanas.
Kontak: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
WhatsApp: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













